Aziz Yıldırım: Mourinho Kimi İsterse Alacağız

Süper Lig’in sona ermesinin ardından Fenerbahçe’de gözler başkanlık seçimine çevrildi. Sarı-Lacivertli kulüpte, başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, kongre üyeleriyle bir araya geldi.

“BU HAFTA SONU MOURINHO’YLA ANLAŞACAĞIZ”

Jose Mourinho ile ilgili konuşan Yıldırım, “Şampiyon olabilmek için, önce iyi takım olması lazım. İyi teknik direktör, iyi yönetim olması lazım. Yönetim var. Teknik direktör olarak da iyi bir teknik direktör getireceğiz. Futbol takımımıza en azından 3-4 kaliteli oyuncuları da transfer edeceğiz. Bu hafta sonu ben de Londra’ya gideceğim. Anlaşacağız, Mourinho’yu getireceğiz.” dedi.

“MOURINHO KİMİ İSTERSE ALACAĞIZ”

Yıldırım konuşmasının devamında, “Cumartesi günü Londra’da Mourinho ile buluşacağız. Mourinho hem derbiyi hem İstanbulspor maçını izlediğini bana kendi söyledi. Yapılacak transferleri de Cumartesi günü bana söyleyecektir. Kimi isterse alacağız! Onunla konuşup takım hakkında ne gerekiyorsa ona göre hazırlık yapacağız. Ne istiyorsa yapacağız, problem yok. Para sorunu yok bilin. Fenerbahçe’nin her zaman parası vardır.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir