Spotify, Daha da Pahalı Yeni Bir Abonelik Paketi Getiriyor

Spotify, önümüzdeki aylarda daha yüksek ses kalitesi isteyen, daha adanmış müşterileri için yeni ve daha pahalı bir abonelik paketi sunacak. Yeni plan ABD’de 5 dolar daha pahalı olacak ve daha yüksek ses kalitesi sunacak. Ayrıca oynatma listesi oluşturmak ve kütüphane yönetimi için de yeni araçlar getirecek.

Yeni planın adı Supremium olacak ve var olan kullanıcılara da sunulacak. İsteyen kullanıcılar bu pakete geçiş yapabilecekler. Yeni planın fiyatı, kullanıcıların var olan abonelik paketlerine göre değişecek gibi duruyor, en azından ilk aşamada. 

İşte gelecek yeni özellikler

Spotify’ın yeni özelliklerinden ilki ve en çok dikkat çekeni elbette ki HiFi olarak adlandırılan yüksek kalite ses teknolojisini desteklemesi oldu. Şubat 2021’de duyurulan bu özellik ile birlikte kullanıcıların istedikleri ses kalitesini seçebilmelerini sağlayabiliyor. 

Öte yandan özelliğin çıkışı ertelenmişti. Gelişmiş ses teknolojileri, Spotify’ı Amazon Music ve Apple Music gibi rakipleri ile aynı seviyeye getirmiş olacak. Bu uygulamalarda yüksek kalite ses özelliği standart planlara dahil olarak geliyor. 

Daha iyi sese ek olarak yeni abonelik paketi, hem çalma listeleri oluştururken hem de kütüphane düzenlerken kullanılabilecek yeni araçlar sunacak. Bu araçlar kullanıcı deneyimini geliştirirken müzik koleksiyonlarını oluşturmak daha kolay olacak. Kullanıcılar ayrıca özel aktivitelere uygun oynatma listeleri oluşturabilecek. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir